Skip to content

Prenájom vozidla Mercedes taxi so šoférom

Potrebujete sa prepraviť na služobnú cestu, školenia, konferencie, obchodné stretnutia či firemné akcie, ale momentálne nemáte dostupné žiadne vozidlo, a zároveň chcete využiť čas strávený cestovaním efektívne relaxom, alebo prácou ? V tom prípade Vám ponúkame možnosť prenajať si vozidlo so šoférom na území celej SR, ako aj v rámci EÚ.

Okrem pracovných povinností, Vám ponúkame prenájom vozidiel so šoférom aj pre zábavu a relax, ako sú Vínne cesty spojené s ochutnávkou vín z malokarpatskej oblasti, Husacie hody, alebo rôzne firemné, či rodinné akcie a slávnosti, kde Vám a Vaším blízkym zabezpečíme rozvoz podľa Vašej individuálnej požiadavky.

taxitax-bratislava-taxi-mercedes

Ponúkame Vám:

  • krátkodobý aj dlhodobý prenájom vozidiel s vodičom

  • pristavenie vozidiel v rámci celej EÚ

  • prispôsobenie pracovnej doby Vašim požiadavkám

  • poistenie auta a posádky, zabezpečenie detských autosedačiek, ktoré spĺňajú normy Európskej únie

  • v cene sú zahrnuté diaľničné známky Slovenskej Republiky, Rakúska, Maďarskej republiky, Českej Republiky

Limuzína

Prenájom na hodinu
40,00 EUR limousine (30km), Cena za km nad rámec 1,00 EUR

Mikrobus

Prenájom na hodinu
50,00 EUR mikrobus (30km), Cena za km nad rámec 1,40 EUR

V cene 1 hodiny prenájmu vozidla limousine s vodičom je zahrnutých 30 najazdených kilometrov, po prekročení kilometrov, sa účtuje 1€/1km.

V cene 1 hodiny prenájmu vozidla kombi s vodičom je zahrnutých 30 najazdených kilometrov, po prekročení kilometrov, sa účtuje 1,2€/1km.

V cene 1 hodiny prenájmu vozidla mikrobus s vodičom je zahrnutých 30 najazdených kilometrov, po prekročení kilometrov, sa účtuje 1,4€/1km.

Sme plátcami DPH.

Ceny sú vrátane 20 % DPH.