Skip to content

Ponuka služieb Taxitax

Taxislužba Taxitax vznikla za účelom poskytovania osobnej prepravy a prenájmu vozidiel s vodičom podľa individuálnych potrieb každého klienta s ambíciou poskytovať v tejto oblasti najlepšie služby.

taxi-tax-bratislava-taxi
taxitax-rezervacia-cez-telefon

Osobná preprava

Luxusnú osobnú a mikrobusovú prepravu Mercedes taxi poskytujeme 24 hodín denne 7 dní v týždni. Nakoľko sme NONSTOP on-line, po vypracovaní cenovej ponuky, osobnej konzultácii s klientom a potvrdení objednávky, Vám garantujeme v rámci voľných kapacít, že do 30 minút Vám zabezpečíme vozidlo k Vašim dverám.

Letiskový transfér

Nakoľko sledujeme on-line Vaše prílety-odlety, môžeme Vás uistiť, že bez ohľadu na meškanie alebo posun letu, Vás budeme včas čakať v príletovej hale s menovkou, alebo logom Vašej firmy. Taktiež Vám veľmi radi pomôžeme s batožinou a odprevadíme Vás k nášmu vozidlu, alebo do odletovej haly.

taxitax-letiskovy-transport
taxitax-svadobny-taxi

Svadobný rozvoz

Ako svadobné vozidlá aj so šoférom ponúkame mladomanželom:

  • Mercedes-Benz E-class limousine
  • Mercedes-Benz E-class kombi
  • Mercedes-Benz V class mikrobus 6+1
  • Mercedes-Benz Vito Tourer mikrobus 8+1
taxitax-svadobny-taxi

Prenájom šoféra

Potrebujete sa prepraviť na služobnú cestu, školenia, konferencie, obchodné stretnutia či firemné akcie, ale momentálne nemáte dostupné žiadne vozidlo, a zároveň chcete využiť čas strávený cestovaním efektívne relaxom, alebo prácou ? V tom prípade Vám ponúkame možnosť prenajať si vozidlo so šoférom na území celej SR, ako aj v rámci EÚ.

taxitax-bratislava-taxi-mercedes
Kontaktný formulár