Skip to content

Letisko Schwechat

Objednajte si svoj Mercedes Benz online, alebo telefonicky. Poskytujeme osobnú prepravu a prenájom vozidiel s vodičom podľa individuálnych potrieb každého klienta s ambíciou poskytovať v tejto oblasti najlepšie služby.

Ponúkame Vám precíznu a spoľahlivú Mercedes taxislužbu z Bratislavy na letisko Schwechat Viedeň a takisto aj v opačnom smere z letiska Schwechat Viedeň do Bratislavy.

Ak si svoju cestu vopred plánujete, ale aj keď potrebujete taxi okamžite. Prídeme presne, rýchlo a kedykoľvek a Vy svoj let z letiska Viedeň Schwechat stihnete načas. S našou taxislužbou na Schwechat sme Vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a to aj počas víkendov a sviatkov. Už do 30 minút od online objednávky. Ak hľadáte spoľahlivý odvoz a najlepšiu Mercedes taxislužbu v Bratislave, náš taxi z Bratislavy na letisko Schwechat Viedeň a takisto aj v opačnom smere z letiska Schwechat Viedeň do Bratislavy Vám ponúka: Vaše výhody s limousine service Taxitax:– doprava novými, komfortne vybavenými vozidlami– pristavenie do 30 minút od online objednávky– dlhoročná prax a ľudský prístup našich vodičov bezplatné zabezpečenie detskej sedačky (uveďte prosím do objednávky)– k dispozícii je občerstvenie vo forme minerálky zdarma– profesionálni, spoľahliví a maximálne zodpovední vodiči

taxi-tax-bratislava-taxi

Všetky výhody a naše služby: Taxi na letisko Schwechat Viedeň (tam aj späť) si objednajte online.

INFORMÁCIE O LETISKU VIENNA SCHWECHAT.

Letisko Schwechat Viedeň je jedno z najvýznamnejších medzinárodných letísk v Rakúsku, ktoré sa nachádza 18 km juhovýchodne od mesta Viedeň. V súčasnosti má 3 terminály a patrí medzi najfrekventovanejšie letiská v Európe. Samotné letisko bolo postavené tesne pred Druhou svetovou vojnou v roku 1938. Letisko je centrálou pre všetky svetové letecké spoločnosti. Vienna International Airport má výborné prepojenie do celého sveta, čo je pre Slovákov veľmi atraktívne. Letisko Flughafen Wien Schwechat má vybudované diaľničné spojenie s Bratislavou, čo umožňuje efektívny a časovo nenáročnú prepravu.

Mercedes-Benz E-class limousine

Cena služby
50,00 EUR + 2,50 EUR parkovné

Mercedes-Benz V-class mikrobus 6+1

Mercedes-Benz Vito Tourer mikrobus 8+1

Cena služby
80,00 EUR + 2,50 EUR parkovné

Letiskový transport

Recenzie od zákazníkov

Kontaktný formulár